Despre mine
Consider că medicul și pacientul trebuie să formeze împreună o echipă și o relație reală de colaborare, bazată pe comunicare, încredere și înțelegerea clară a problemelor medicale și a opțiunilor de tratament. În practica medicală pun accent pe evaluarea atentă a pacientului, empatie și răbdare.

